LIDER POZOSTAJE W OSTRÓDZIE. BROŃ-SOKÓŁ 2:3

Sokół Ostróda po trudnym wyjeździe z Radomia wraca z trzema punktami. Mecz do 53 minuty świetnie się układał, jednak potem było gorąco i zwycięstwo zagrożone mogło się wyślizgnąć z rąk.

Spotkanie rozpoczęło się świetnie, od 3. min Sokół po strzale Kołca prowadził 1:0. Później gospodarze przejęli inicjatywę, jednak ta została stłumiona przez Roberta Chwastka, który wślizgiem skierował piłkę do siatki.

Kolejną bramkę po przerwie zdobył Rynkowski. Wydawało się, że mecz jest pod kontrolą. Niemniej później zrobiło się gorąco, ponieważ w szybkim odstępie czasu zrobiło się 2:3. Na szczęście udało się dowieźć korzystny wynik do końca spotkania.

To było szóste wyjazdowe zwycięstwo w bieżących rozgrywkach.

Mecz 15. kolejki Sokół rozegra w niedzielę (3 listopada) z Polonią Warszawa, początek o godz. 16.

Broń Radom – Sokół Ostróda 2:3 (0:2)

0:1 – Kołc 3′, 0:2 – Chwastek 21′, 0:3 – Rynkowski 52′, 1:3 – Leśniewski 56′, 2:3 – Czarnecki 63′

Sokół: Leszczyński – Brzuzy, Otręba, Kołc, Żwir, Rynkowski (77 Rynkowski), Kubicki, Wasiluk (72 Łyszyk), Zyska (72 Stryjewski), Chwastek, Hirsz (87 Skotarenko)