„TO BYŁ PIĘKNY MECZ” SOKÓŁ OSTRÓDA KONTRA GÓRNIK ZABRZE – FOTORELACJA

Środę 9 sierpnia 2017 roku na pewno zapamięta wielu kibiców, zawodników i osób związanych z ostródzkim Sokołem. Chociaż trzecioligowy Sokół Ostróda zakończył tego dnia swój udział w Pucharze Polski ulegając zespołowi z Ekstraklasy Górnikowi Zabrze 1:3, to stało się to po naprawdę dobrej grze zawodników z Ostródy. Nie zabrakło z ich strony poświęcenia, woli walki, zaangażowania czy umiejętności. Według nas brakowało odrobinę szczęścia.

Ostródzianie prowadzili przez pierwszą połowę meczu 1:0. Dało to wszystkim nadzieję na zwycięstwo. W 68 minucie drugiej połowy padła bramka wyrównująca, a potem w 85 minucie Górnik drugim golem objął prowadzenie. Ostatecznie goście strzelili gospodarzom trzeciego gola w 90 minucie meczu. Naszą relację z meczu możecie przeczytać tutaj

Tego dnia stadion w Ostródzie odwiedziło ponad 2200 kibiców. Wielu śledziło także relacje mediów na bieżąco w internecie.

Podsumujemy to sportowe wydarzenie słowami jednej z kibicek ostródzkiej drużyny „To był piękny mecz” i zapraszamy wszystkich na obszerną fotorelację z meczu.

Tekst i zdjęcia: Marzena Matuszka