DOBRA GRA MŁODYCH SOKOŁÓW PODCZAS TURNIEJU W OCSiR

W niedzielę 5 stycznia w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbył się turniej o Puchar firmy Dźwigi Godlewski zawodników z rocznika 2010 i młodszych.

Do turnieju przystąpiło w sumie 9 drużyn, w tym ekipa Sokoła. Fazę grupową podopieczni Andrzeja Burcharta rozpoczęli od porażki z Contractem Lubawa, jednak później nabrali rozpędu i pokonali odpowiednio Gola Brodnicę, Gminę Dąbrówno oraz AP II Ostróda. W fazie pucharowej Sokół wysoko pokonał Olimpię Olsztynek, a w półfinale minimalnie uległ późniejszemu tryumfatorowi rozgrywek Golowi II Bronica. W meczu o 3 miejsce udanie zrewanżowali się Contractowi Lubawa i ostatecznie znaleźli się na najniższym stopniu podium. Wielkie Brawa!

Najlepszym zawodnikiem w drużynie został Wiktor Bojar.