DZISIAJ RUSZA NAJWIĘKSZY STOK W REGIONIE

DZISIAJ RUSZA NAJWIĘKSZY STOK W REGIONIE

Już od dnia dzisiejszego (06.01.19r.) można skorzystać z ”Kurzej Góry” – największego stoku narciarskiego w północnej Polsce. Kurzętnik, miejscowość w którym znajduje się stok, znajduje się 54km od Ostródy,

kilka kilometrów za Nowym Miastem Lubawskim. Ośrodek narciarski „Kurza Góra” to przede wszystkim najdłuższa trasa zjazdowa w północnej Polsce,  zróżnicowane trasy narciarskie, zimowy park rozrywki dla dzieci oraz szkółka narciarska „Kurza Akademia”. Ośrodek posiada pełne zaplecze m.in. strefę gastronomiczną, wypożyczalnię i serwis narciarski.

Dla każdego, kto kocha jazdę na nartach Kurza Góra zdaję się być niezłą opcją. Wszak jest znacznie bliżej niż stoki górskie.

W pierwszej kolejności zostanie uruchomiona trasa nr 1 – 550 metrów, a także szkoła narciarska, serwis narciarsko-snowboardowy i 800 metrowe zadaszone lodowisko. Od początku sezonu na terenie ośrodka będzie działała również restauracja. Dzięki korzystnym, zarówno obecnym warunkom pogodowym, jak i prognozom już niedługo uruchomimy trasę numer 2 – 770 metrów. To nie koniec niespodzianek, bo już niedługo do użytku naszych klientów zostanie oddany również największy kompleks zjeżdżalni tubingowych na świecie. Będzie on składał się  z siedmiu zróżnicowanych zjazdów o łącznej długości ponad 700 metrów. Jedną z jego największych atrakcji będzie zjazd połączony ze skokiem na poduszkę AIR BAG, a także dwie zjeżdżalnie tunelowe. Więcej szczegółów podamy już wkrótce.

 

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.