FANTASTYCZNY SEZON W WYKONANIU MOTO KLUBU OSTRÓDA

Podczas Gali Polskiego Związku Motorowego, ostródzki klub odebrał pokaźną ilość pucharów. To oznacza, że oficjalnie można uznać miniony sezon za niezwykle udany!

W kategoriach Cross Country i Enduro udało się uzyskać 1 miejsca w klasyfikacji klubowej. Zawodnicy Moto Klubu Ostróda mogą być dumni, ponieważ był to dopiero ich drugi sezon startów.

Indywidualnie  też mogą pochwalić się świetnymi wynikami. Michał Leśniewski zajął 1 miejsce w Enduro w klasie Masters i 3 miejsce w Cross Country w tej samej klasie. Mateusz Leśniewski zajął 2 miejsce w Enduro Klasa Junior 85. Bartosz Śliwiński wywalczył 1 miejsce w obu tych dyscyplinach w klasie Quad 2k Junior!

Panowie liczymy na powtórkę albo jeszcze lepsze wyniki w sezonie 2020.

źródło: Moto Klub Ostróda