GORSZY WYSTĘP MOTOCROSSOWCÓW Z GRABINKA W LIDZBARKU WARMIŃSKIM

Bardzo podobne, choć nie najlepsze wyniki osiągnęli zawodnicy Motoklubu Grabinek podczas drugiej eliminacji Mistrzostw Strefy Polski Północnej. Odbyła się ona w  długi majowy weekend w Lidzbarku Warmińskim.

W klasie MC2C Rafał Farasiewicz zajął 30 miejsce, zajmując w poszczególnych wyścigach 27 i 28 miejsce.  W klasie MX Masters Rafał Kamiński , odwrotnie niż jego kolega w pierwszym wyścigu był 28, w drugim 27. W klasyfikacji zawodów zajął 28 miejsce i zdobył 27 punktów do klasyfikacji mistrzostw.

Mimo dość słabych wyników, po dwóch eliminacjach zawodnicy z Grabinka w klasyfikacji sezonu cały czas zajmują wysokie pozycje. Rafał Farasiewicz z 92 punktami sklasyfikowany jest na pozycji 6-tej, Rafał Kamiński jest 11-ty.