III MIEJSCE SAMORZĄDOWCÓW POWIATU OSTRÓDZKIEGO W TURNIEJU SIATKARSKIM

III MIEJSCE SAMORZĄDOWCÓW POWIATU OSTRÓDZKIEGO W TURNIEJU SIATKARSKIM

III Samorządowe Mistrzostwa w Siatkówce i tenisie stołowym o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego odbyły się 10 listopada 2019 r. w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. W turnieju piłki siatkowej brało udział 7 drużyn mieszanych, które rywalizowały w dwóch grupach.

Siatkarki i siatkarze z Powiatu Ostródzkiego w fazie grupowej byli bezkonkurencyjni i po wygranej awansowali do najlepszej czwórki. Spotkanie w fazie ćwierćfinałowej z drużyną z Lidzbarka Warmińskiego Ostródzianie przegrali 2:1 i czekał ich mecz o trzecie miejsce z Bisztynkiem. Drużyna Powiatu Ostródzkiego nie zlekceważyła samorządowców z Bisztynka i wygrała 2:0. W klasyfikacji końcowej turnieju piłki siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego ostródzcy samorządowcy zajęli III miejsce.
Skład drużyny Powiatu Ostródzkiego: Wiczkowski Andrzej, Kowieska Magda, Leszkowska Anna, Nowochońska Alina, Paszkowska Patrycja, Pawłowska Joanna, Babalski Szymon, Kazimierczyk Paweł, Maliszewski Kamil.
Tekst: Paweł Kazimierczyk

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.