III ZAWODY SIŁOWE POLICJANTÓW KPP W OSTRÓDZIE W WYTRZYMAŁOŚCIOWYM WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC – OCSiR 2022

III ZAWODY SIŁOWE POLICJANTÓW KPP W OSTRÓDZIE W WYTRZYMAŁOŚCIOWYM WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC – OCSiR 2022

DWczoraj (23.04.2022 r.) w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiologiczną w kraju i na świecie odbyły się III Zawody Siłowe w Wytrzymałościowym Wyciskaniu Sztangi Leżąc.
Zgodnie z listą obecności do rywalizacji przystąpiło 10 najsilniejszych funkcjonariuszy ostródzkiej Policji. Organizatorem przedsięwzięcia był Policyjny Klub Sportowy „MAZURY” oraz ZT NSZZP KPP W Ostródzie przy współpracy z Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie. Patronat honorowy nad zawodami objął Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie.
Prowadzącym i sędzią głównym zawodów był Członek Komisji Rewizyjnej PKS MAZURY, instruktor sportów siłowych Pan Piotr Ewertowski.
Do rywalizacji przystąpiło 10 policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.
Zawody polegały na wykonaniu maksymalnej liczby powtórzeń w wyciskaniu połowy masy swojego ciała. Do zaliczenia jednego powtórzenia niezbędne było dotknięcie ciężarem klatki piersiowej a następnie wyciśnięcie go do całkowitego wyprostu ramion.
Do zmagań policjanci podchodzili w dwóch seriach. Wygrać miał ten, który wykona łącznie najwięcej powtórzeń.
Tegoroczne zawody zdominował Dominik Popławski, który z wynikiem 191 powtórzeń wygrał tegoroczną edycję deklasując rywali. Na drugim stopniu podium z wynikiem 157 powtórzeń znalazł się Piotr Kwiatkowski – zwycięzca poprzedniej edycji zmagań. Na uwagę zasługuje fakt, że Piotr w ubiegłym tygodniu został zwycięzcą zawodów pływackich. Gratulujemy wszechstronności. Trzecie miejsce w roku 2022 należy do Kamila Głogowskiego który podniósł ciężar łącznie 125 razy.
Do zwycięzcy trafił puchar. Zawodnicy otrzymali również pamiątkowe medale oraz dyplomy.
Brawa dla najsilniejszych policjantów powiatu ostródzkiego.
——————————————-
Oficjalna strona Klubu: www.pksmazury.com

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.