ISKRA SMYKÓWKO NAJLEPSZA W PROGRES CUP

ISKRA SMYKÓWKO NAJLEPSZA W PROGRES CUP

W miniony weekend (26/27 stycznia) w Lidzbarku Warmińskim odbyły się turnieje halowe Progres Cup o Puchar Starosty Stefana Harhaja. 

W roczniku 2005 startowało 10 zespołów, a w finale Iskra Smykówko pokonała Tęcze Biskupiec 3:1. W grupie wiekowej 2008 (10 drużyn) najlepsi okazali się chłopcy z LUKS Sport z Kulturą Wydminy. W decydującym meczu wygrali z MKS Jeziorany 4:2.

Było to godne ukoronowanie pierwszego tygodnia ferii, kiedy to zespól rozegrał kilka spotkań kontrolnych, a wcześniej uczestniczył w Gali, podczas której wyróżniono 32 młodych adeptów piłki nożnej za godne reprezentowanie szkoły i Gminy Wydminy w turniejach lokalnych, wojewódzkich i międzynarodowych. Dodatkowo wyróżniono 13 zawodników za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Drugi tydzień ferii, przeznaczony jest na indywidualne treningi z akcentem na mecz sparingowy z UKS Rona 03 Ełk, który odbędzie się w hali Lega w Olecku – napisał Marek Ostrowski, który przysłał nam relację z turnieju w Lidzbarku Warmińskim.

W starszym roczniku świetnie zaprezentowali się piłkarze Iskry Smykówko. Pierwsze miejsce w takim towarzystwie to miła niespodzianka i potwierdzenie faktu, że talenty rodzą się wszędzie.

 

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.