KIBICE SOKOŁA WZIĘLI UDZIAŁ W AKCJI #ZAŁÓŻ3KOLORY

KIBICE SOKOŁA WZIĘLI UDZIAŁ W AKCJI #ZAŁÓŻ3KOLORY

Za nami drugi mecz Sokoła Ostróda w rozgrywkach II ligi. Absolutny beniaminek na szczeblu centralnym rozwija się nie tylko na polu sportowym, ale również prowadzi ciekawe działania marketingowe. Jednym z nich była akcja #Załóż3kolory, w której wzięło udział kilkudziesięciu sympatyków Dumy Mazur.

Akcja #Załóż3kolory była jednym z elementów promocji dnia meczowego. Przez cały dzień, 12 września, kibice Sokoła mogli robić sobie zdjęcia w barwach klubu z Mazur Zachodnich. W ruch poszły szaliki, koszulki i inne elementy z kibicowskiego niezbędnika. Po zrobieniu zdjęcia fani wrzucali fotografie do mediów społecznościowych – na Facebooka, Twittera i Instagrama oznaczając je przy tym tytułowym hasztagiem.

Złożone z członków ekipy medialnej Sokół TV jury wybrało dwie najlepsze ich zdaniem fotki. Ich autorzy otrzymali atrakcyjne nagrody – vouchery o wartości 100 PLN każdy do Restauracji San Biagio w Ostródzie. – Decyzja nie była prosta, bo zdjęcia były naprawdę ciekawe – mówią organizatorzy konkursu. – To na pewno nie ostatnia akcja promocyjna, warto więc śledzić nasze media społecznościowe i być na bieżąco ze wszystkimi konkursami i informacjami z klubu – dodają.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.