KRZYSZTOF DZIADKO Z AMK DRWĘCA LIDEREM MISTRZOSTW STREFY POLSKI PÓŁNOCNEJ

14 maja w Lidzbarku Warmińskich odbyła się II Runda Motocrossowych Mistrzostw Strefy Polski Północnej. Doskonale w zawodach spisał się w klasie MX Masters reprezentujący klub AMK Drwęca Ostróda Krzysztof Dziadko na Hondzie.

W obydwu wyścigach zajął 2 miejsce, ustępując tylko Jackowi Olszewskiemu z LKS Jastrząb Lipno. W całych zawodach także uplasował się na drugim miejscu, co pozwoliło mu na objęcia prowadzenia w klasyfikacji generalnej mistrzostw.

W pierwszej rundzie rozegranej  jeszcze w kwietniu w Chełmnie także stanął na podium, na drugim miejscu. 16 był Rafał Kamiński.

7 maja obydwaj zawodnicy reprezentowali ostródzki w Sobieńczycach podczas I Rundy mistrzostw Polski. Krzysztof Dziadko zajął w poszczególnych wyścigach 14-te i 9-te miejsce, co pozwoliła na dobrą 11-tą  lokatę w całych zawodach. Gorzej niestety poszło Rafałowi Kamińskiemu, który po wielkich problemach z motocyklem ostatecznie uplasował się na 35-tej pozycji.

Zdjęcia: Bogi Masłowiecka