LEPSI W KAŻDYM CALU. SOKÓŁ-PELIKAN 4:1

Dzisiaj Sokół Ostróda zaprezentował coś nowego w swojej grze. Poza dobrą organizacją taktyczną jaką mieliśmy już okazję widzieć w tym sezonie. Sokół Ostróda dorzucił polot w grze i większą kreatywność. Pozwoliło to pokonać Pelikan Łowicz 4:1

Strzelanie Patryk Kubicki zaczął już w 7 minucie. Dziesięć minut później pewnie jedenastkę wykorzystał Wicki. Wynikiem 2:0 zakończyła się pierwsza połowa. Agresywny Sokół na niezbyt wiele pozwolił przyjezdnym w pierwszej części gry.

Po wznowieniu gry Sokół szybko zabrał się do roboty. Już w 53 drugą bramkę strzelił obrońca Wicki. Po tej bramce mecz nam nieco przygasł i Pelikan złapał kontakt. Jednak szybko nadzieję przyjezdnych przygasił wchodzący z ławki Hirsz, który w 76 minucie strzelił 4 bramkę dla ”Trójkolorowych”.

Kolejne spotkanie w ramach 11 kolejki rozgrywek III ligi Sokół rozegra w przyszłym tygodniu z Concordią Elbląg na wyjeździe.

Sokół Ostróda – Pelikan Łowicz 4:1 (2:0)
7′ Kubicki, 18′ Wicki (k), 53′ Wicki, 76′ Hirsz – 70′ Warchoł