MARCIN DOŁECKI ZDOBYWA KOLEJNE ZŁOTO, JAKUB DZILIŃSKI DORZUCA BRĄZ BUDAPESZCIE

MARCIN DOŁECKI ZDOBYWA KOLEJNE ZŁOTO, JAKUB DZILIŃSKI DORZUCA BRĄZ BUDAPESZCIE

Zawodnicy Ostródzkiego Klubu Gladius zakończyli węgierską przygodę podczas Pucharu Świata WAKO. Dzisiaj (19.05.19r.) odbyły się starty w formule light-contact trójki zawodników.

Jako pierwszy podopieczny Krzysztofa Dzilińskiego na matę stanął Krzysztof Sobociński. Walkę z Węgrem rozpoczął w swoim stylu. Atakował przednim kopięciem, dokładał serie ciosów. Wygrał pierwszą rundę 3 :0 ale koszt okazał się wysoki.

W drugiej rundzie zabrakło mu trochę kondycji ale na pewno nie serca. Cała walka była bardzo dynamiczna i pełna wymian. Krzysiek musiał uznać ostatecznie wyższość reprezentanta gospodarzy. Swój start niestety zakończył poza podium.

Jakub Dziliński przeszedł eliminacje. Doszedł do półfinału gdzie stacza wyrównany pojedynek z S. Mate z Węgier. Cała walka była pełna ostrych wymian jednak sędziowie wygraną przypisali Węgrowi. Kuba swój start zakończył z brązowym medalem Pucharu Świata

Jak poszło Marcinowi Dołeckiego? Kolejny raz pozamiatał W finale pokonał Niemca Y. Oguz, zeszłorocznego zdobywcę Pucharu Świata w Budapeszcie oraz zwycięzcę Austrian Classics i dokłada drugie złoto w walkach light-contact .

Tak, to nie jest sen – Marcin Dolecki podwójnym zdobywcą Pucharu Świata w Kickboxingu WAKO.

źródło: Gladius Ostróda

 

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.