NOCNY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

W turnieju udział wzięło 17 par. Zgodnie z regulaminem mecze w turnieju głównym rozgrywało 16 par systemem „brazylijskim” – druga porażka eliminuje parę z dalszych rozgrywek. Mecz- do dwóch wygranych setów do 15 pkt., a w przypadku remisu 1:1 w setach, trzeci set także do 15 pkt.

Rozstawiono 6 par – 4 najlepsze z ubiegłorocznego cyklu Grand Prix „LATO 2018” i 2 pary otrzymały „dzikie” karty od organizatorów.

W wyniku losowania dwie pary rozegrały mecz eliminacyjny o wejście do „szesnastki”. Paweł Pietkiewicz i Patryk Tyszka (późniejsi zwycięzcy turnieju) pokonali Wiktora Mielczarka i Piotra Szostka.

Najlepsze 6 par w Turnieju Nocnym:

1 – Paweł Pietkiewicz/Patryk Tyszka

2 – Michał Tomczak/Michał Głowacki

3 – Mateusz Szymański/Marcin Sielczak

4 – Konrad Chudek/Mateusz Furtak

5-6 – Mateusz Jaworski/Kuba Michalak oraz Michał Ruciak/Bartłomiej Wasilewski

Najlepsze 4 pary otrzymały nagrody pieniężne, a wśród wszystkich uczestników turnieju rozlosowano vouchery ufundowane przez „Hotel Anders” i OCSiR, oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorami turnieju byli: Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji, oraz „Gazeta Ostródzka”.