OSTRÓDA: PODSUMOWANIE MISTRZOSTW POLSKI PÓŁNOCNEJ W TAEKWON-DO

W sobotę 14 października w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Polski Północnej w Taekwon-do.

152 zawodników z 13 klubów stanęło na matach, aby walczyć o medale w kilku konkurencjach form walk: semi – contact i light – contact oraz kilu kategoriach: kadeci, juniorzy i seniorzy.
Głównym organizatorem zawodów był Klub Sportowy Gladius, którego 31 zawodników wzięło udział w Mistrzostwach. Zdobyli oni 37 medali i zajęli 3 miejsce w klasyfikacji generalnej. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Krzesimir Kasza z  ostródzkiego Gladiusa.
Patronat nad wydarzeniem objęli burmistrz Ostródy – Czesław Najmowicz oraz wójt gminy Ostróda – Bogusław Fijas.

Zdjęcia: Facebook Miasto Ostróda