Z NATALIĄ PIĄTEK W BRAMCE POLKI WYGRYWAJĄ GRUPĘ I AWANSUJĄ DALEJ

W swoim ostatnim meczu grupowym w eliminacjach do Mistrzostw Europy kobiet do lat 19 w piłce nożnej Polki zremisowały w Tbilisi z Rosjankami 2-2. Ten wynik oznacza, że po dwóch wcześniejszych wygranych polskie reprezentantki zapewniły sobie awans do decydującej fazy eliminacji z pierwszego miejsca w grupie.

W tym sporym sukcesie duży udział miała ostródzianka Natalia Piątek, która strzegła polskiej bramki we wszystkich 3 spotkaniach.

W ostatnim, najtrudniejszym meczu, choć nie zachowała czystego konta spisała się świetnie. Polki dwukrotnie obejmowały prowadzenie, jednak w 85 minucie Rosjanki zdobyły wyrównującą bramkę. Natalia Piątek została ukarana w 44 minucie żółtą kartką.