PIŁKA RĘCZNA: I LIGA NIE DLA ORKANA

Spore rozczarowanie spotkało fanów ostródzkiego Orkana w sobotni wieczór. Mimo obiecującego remisowego wyniku w pierwszego meczu barażowym z AZS UW Warszawa nie udało się wywalczyć awansu do wymarzonej I ligi. W meczu rewanżowym ostródzianie ulegli akademikom 30:36.

Po pierwszej połowie wygranej przez szczypiornistów z Ostródy 17:15 kibice już ostrzyli sobie zęby na pierwszoligowe mecze w przyszłym sezonie. Niestety w drugiej połowie przewagę osiągnęli goście z Warszawy i ostatecznie to oni cieszyli się z końcowego sukcesu.

Gdyby przed sezonem ktoś powiedział, że do ostatniego meczu ostródzianie będą bić się i I ligę, niewielu by w to uwierzyło. Tym bardziej żal, że tak udanego sezonu nie udało się zakończyć wyśnionym awansem. Mimo to możemy być dumni z tego, czego dokonali szczypiorniści z naszego miasta, z ich gry, walki i ambicji włożonej w każde spotkanie. A I liga? No cóż, będziemy musieli na nią poczekać jeszcze rok, czego sobie, zawodnikom, trenerom i całemu Orkanowi życzymy.