POZAMIATALI. 19 MEDALI JUDOKÓW Z OSTRÓDY W PŁOCKU

W Płocku 7 grudnia odbył się XXII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Judo organizowany przez UKS ELJOT Płock. Zawodnicy UKS Shizoku w 21 osobowym składzie zdobyli 4 złote, 10 srebrnych i 5 brązowych medali. W klasyfikacji drużynowej udało się uzyskać II miejsce.
Oto poszczególni medaliści:
ZŁOTO zdobyli : Marysia Sohn, Szlesińska Kinga, Ampulski Szymon, Rutkowski Bartosz,
SREBRO zdobyli: Siewierski Alan, Karczewska Weronika, Karczewska Marta, Kołecki Michał, Nyga Ola, Kuczyński Mikołaj, Tara Iza, Rzymowski Mariusz, Kowalska Agnieszka, Rutkowski Kacper
BRĄZ zdobyli: Hryncewicz Sebastian, Kalisz Kornelia, Lendzion Nikodem, Rozwadowski Kacper, Rzymowska Daria,
Poza podium byli Kaczmarska Lidia oraz Kreński Jacek.