RAFAŁ KAMIŃSKI BLISKO PODIUM

W niedzielę 18 września w Olecku została rozegrana VII runda Warmińsko-Mazurskich Mistrzostw Okręgu. Jedynym reprezentantem naszego regionu był Rafał Kamiński z Motoklubu Grabinek.Po dotychczasowych eliminacjach nasz motocrossowiec zajmował w klasyfikacji generalnej 4-tą lokatę, dlatego liczył na dobry wynik i walkę o podium. Jak sam mówi, motocykl sprawował się bez zarzutu, a profil toru mu odpowiadał.

14397283_1067909966641103_2136864280_nNa dobrze przygotowanym torze po 4 miejscu eliminacjach w obydwu wyścigach uplasował się ostatecznie na 5-tej lokacie. W drugim biegu do ostatniego okrążenia jechał na 4-tej pozycji, musiał jednak oddać jedno miejsce i ostatecznie uplasował się na 5 miejscu. Dało mu to awans w klasyfikacji generalnej na 3 lokatę.

Do końca mistrzostw pozostała już tylko jedna runda, która obędzie się za 2 tygodnie w Giżycku. Rafał zapowiada, że postara się utrzymać miejsce na podium do końca. Za naszym pośrednictwem zawodnik chciał podziękować rodzinie, że zawsze stoi za nim oraz kibicom za wsparcie.

Zdjęcia i film: Izabela Jodkowska