SIEDEM SZKÓL KWALIFIKOWAŁO SIĘ DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA

SIEDEM SZKÓL KWALIFIKOWAŁO SIĘ DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA

Zawodnicy z siedmiu szkół podstawowych rywalizowali w Samborowie w eliminajach gminnych Mistrzostw Województwa Warmińsko Mazurskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w halowej piłce nożnej.

Bezkonkurencyjni okazali się piłkarze Szkoły Podstawowej w Lipowie, którzy uzyskali przepustkę do turnieju rejonowego. Na podium uplasowały się także drużyny z Samborowa i Tyrowa.

Podczas 13 pojedynków kibice zgromadzeni na trybunach w samborowskiej hali sportowej mogli zobaczyć aż 41 bramek strzelonych przez zawodników z rocznika 2005 – i młodszych. Od początku turnieju Szkoła Podstawowa w Lipowie była stawiana w gronie faworytów i zgodnie z przewidywaniami sięgnęła po końcowe trofeum. Drużyna prowadzona przez Wiesława Stefańskiego wygrała wszystkie turniejowe pojedynki, a w finałowej potyczce rozgromili zawodników z Samborowa. W meczu o III lokatę lepsi od piłkarzy z Szyldaka okazali się rówieśnicy z Tyrowa.

Po zakończonych rozgrywkach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsze ekipy zostały nagrodzone pucharami, które zostały ufundowane przez Gminę Ostróda.

Organizatorzy postanowili wyłonić także Najlepszego Strzelca rozgrywek, którym został Bartłomiej Sadowski (SP Samborowo), zdobywca 7 bramek.

Półfinały:

SP Tyrowo 1:3 SP Samborowo

SP Lipowo 3:0 SP Szyldak

Mecz o V miejsce 

SP Brzydowo 4:4 SP Pietrzwałd (2:0 rzuty karne)

Mecz o III miejsce 

SP Tyrowo 2:1 SP Szyldak

Mecz o I miejsce 

SP Lipowo 6:2 SP Samborowo

 

Tabela końcowa: 

I miejsce SP Lipowo

II miejsce SP Samborowo

III miejse SP Tyrowo

IV miejsce SP Szyldak

V miejsce SP Brzydowo

VI miejsce SP Pietrzwałd

VII miejsce SP Idzbark

 

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.