SOKÓŁ POKONAŁ SKRĘ CZĘSTOCHOWA 2:1

Trzecia wygrana Sokoła na wiosnę!

Piłkarze ostródzkiego Sokoła sprawili świetny prezent swoim kibicom w ponure, środowe popołudnie. Duma Mazur wygrała 2:1 ze Skrą Częstochowa i ma już tylko 2 punkty straty do strefy barażowej. Pierwszą połowę, podobnie jak drugą, od trafienia rozpoczął Karol Żwir.
Najpierw wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony i sprytnym strzałem głową dał Sokołowi prowadzenie, a tuż po zmianie stron niefortunnie interweniując we własnym polu karnym golem samobójczym dał gościom remis. Sokół jednak był w meczu ze Skrą stroną absolutnie przeważającą, co udokumentował w 75 minucie.
Po kapitalnym trafieniu Tomasza Gajdy zza pola karnego Duma Mazur ponownie wyszła na prowadzenie, którego nie oddała do końcowego gwizdka. Trójkolorowi odnieśli trzecie zwycięstwo na wiosnę i umocnili się w górnej połówce tabeli. Cieszy pokonanie kolejnej ekipy z samego czuba tabeli, dzięki czemu Sokół ma na koncie już 36 punktów i powoli może zaczynać cieszyć się z utrzymania w 2 lidze.