WALKA ZE SAMYM SOBĄ, POT, ŁZY, RADOŚĆ. REKORDOWY PÓŁMARATON ŚW. JERZEGO

WALKA ZE SAMYM SOBĄ, POT, ŁZY, RADOŚĆ. REKORDOWY PÓŁMARATON ŚW. JERZEGO

To był rekordowy półmaraton w Ostródzie, aż 427 biegaczy wystartowało w VIII Ostródzkim Półmaratonie św. Jerzego. Był to kolejny pokaz pięknej sportowej rywalizacji.

Wśród mężczyzn najlepszy okazał się Adam Głogowski (UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK) z czasem 1:13:12 sekund. Wyprzedził on Bartłomieja Zyborowicza (KUJAWSCY RUNNERS) i Sławomira Kaliskiego (KS AZS UWM Olsztyn).

Najszybsza wsród przedstawicielek płci pięknej była żona pana Adama – Katarzyna Pobłocka-Głogowska (UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK), jej czas to 1:24:45. Na podium znalazły się jeszcze: Aleksandra Baranowska-Trzasko (KUJAWSCY RUNNERS) i Małgorzata Tuwalska (LKS Zantyr Sztum).

Wśród ludzi z lokalnego podwórka najlepsi okazali się (Na metę dobiegło 81 ostródzian.):
Marcin Punpur, który miał lepszy czas od Damiana Błauta oraz Pawła Tadejewskiego. Wśród pań na najwyższym stopniu podium zobaczyliśmy Katarzynę Piechocką przed Kasią Sadowską i Joanną Filipczyk.

Ostródzki Półmaraton św. Jerzego, którego pomysłodawcą i głównym organizatorem jest Krzysztof Bagiński, pobił rekord frekwencji.

ZOBACZCIE FOTORELACJĘ BIEGU

KLASYFIKACJA OSTRÓDZIANEK

1. Piechocka Katarzyna Ostróda 1975 1:34:55
2. Sadowska Kasia Ostróda 1989 1:39:07
3. Filipczyk Joanna Ostróda 1972 1:44:36
4. Kowalska Amelia Ostróda 1972 1:44:43
5. Danelska Monika Ostróda 1984 1:47:42
6. Stolarczyk Agnieszka Ostróda 1971 1:50:41
7. Odolińska Agnieszka Ostróda 1972 1:56:12
8. Makarczuk-Jackowska Beata Ostróda 1985 1:58:15
9. Macholla Danuta Ostróda, Szafranki 1983 1:58:27
10. Prusinowska Kamila Ostróda 1985 2:04:23
11. Peślak Marzena Ostróda 1970 2:06:48
12. Szymczak Anna Ostróda 1975 2:09:50
13. Kołakowska Kamila Ostróda 1980 2:12:49
14. Pawlik Anna Ostróda 1971 2:17:24
15. Dzilińska Katarzyna Ostróda 1974 2:17:32
16. Krokwińska Bożena Ostróda 1961 2:24:53
17. Pawłowska Karolina Ostróda 1993 2:30:31
18. Panfil Magdalena Ostróda 1978 2:31:42
19. Lipka Eliza Ostróda 1977 2:31:42
20. Chrabonszcz Maria Ostróda 1960 2:33:48
21. Błaszkiewicz Katarzyna Ostróda 1965 2:38:24

KLASYFIKACJA OSTRÓDZIAN

1. Punpur Marcin Ostróda 1980 1:17:24
2. Błaut Damian Ostróda 1995 1:18:00
3. Tadejewski Paweł Ostróda 1979 1:20:06
4. Chmielewski Krzysztof Ostróda Kajkowo 1979 1:23:17
5. Gąszczyk Krzysztof Ostróda 1982 1:24:34
6. Korwiel Rafał Ostróda 1984 1:24:42
7. Schmidt Robert Ostróda 1970 1:27:38
8. Felka Szymon Ostróda 1986 1:28:57
9. Konecki Marcin Olsztyn 1990 1:29:03
10. Cyrkler Rafał Ostróda 1976 1:29:16
11. Gomulski Marcin Morąg 1988 1:30:31
12. Pierwanicki Krzysztof Ostróda 1982 1:32:07
13. Dymek Adrian Ostróda 1989 1:32:28
14. Gosiewski Cezariusz 1976 1:32:38
15. Szum Michał Ostróda 1994 1:32:58
16. Bałdyga Piotr Ostróda 1973 1:34:14
17. Kawiak Jacek Ostróda 1976 1:34:32
18. Michalak Krzysztof Ostróda 1981 1:35:35
19. Piskórz Paweł Ostróda 1982 1:37:17
20. Matuszczak Marcin Ostróda 1986 1:38:21
21. Ewert Mariusz Ostróda 1982 1:40:14
22. Prella Przemysław Szafranki 1982 1:43:06
23. Borowski Paweł Ostróda 1978 1:43:25
24. Komornicki Krzysztof Ostróda 1979 1:43:44
25. Fieodorow Piotr PERTH 1972 1:43:54
26. Krawiec Adam Ostróda 1975 1:44:00
27. Stępka Paweł Ostróda 1985 1:44:14
28. Skorupski Rafał Ostróda 1975 1:44:27
29. Sosnowski Adam Ostróda 1985 1:44:33
30. Nowicki Piotr Ostróda 1985 1:45:13
31. Skorupski Piotr Ostróda 1992 1:47:17
32. Rafalski Rafał Ostróda 1984 1:47:34
33. Konecki Dariusz Ostróda 1964 1:49:30
34. Stankiewicz Krzysztof Ostróda 1982 1:49:32
35. Radziwon Wojciech Ostróda 1988 1:49:43
36. Olszewski Wojciech Ostróda 1977 1:49:54
37. Chełstowski Krzysztof Ostróda 1980 1:50:30
38. Kurkiewicz Przemysław Ostróda 1994 1:50:35
39. Tadla Paweł Ostróda 1982 1:50:38
40. Sadowski Jakub Ostróda 1994 1:51:16
41. Pietrzak Marcin Ostróda 1984 1:51:27
42. Jurewicz Arkadiusz Ostróda 1978 1:54:21
43. Kamiński Janusz Ostróda 1976 1:54:21
44. Woźniak Jakub Ostróda 1979 1:55:24
45. Chrabonszcz Jerzy Ostróda 1957 1:55:25
46. Olszewik Arkadiusz Ostróda 1974 1:56:06
47. Odoliński Jacek Ostróda 1968 1:56:12
48. Ciarciński Paweł Ostróda 2001 1:56:51
49. Sobietaj Piotr Ostróda 1974 1:57:24
50. Fras Mirek Ostróda 1975 1:57:46
51. Piechocki Paweł Ostróda 1977 1:58:11

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.