XXI RODZINNY RAJD ROWEROWY GÓRA DYLEWSKA

XXI Rodzinny Rajd Rowerowy Góra Dylewska!!! – „Sportowa pomoc dla Ukrainy”

Impreza, która już na stałe wpisała się w majowy kalendarz imprez, każdorazowo skupia na swoim starcie coraz większe grono cyklistów. Rajd Rowerowy na przestrzeni lat stał się największą imprezą rowerową regionu ostródzkiego. Zwieńczeniem, rozpoczynającej się w Kajkowie trasy będzie rodzinny piknik nieopodal szczytu Góry Dylewskiej. Jak co roku planowane jest ognisko oraz liczne atrakcje i nagrody dla uczestników spotkania.
Tegoroczni rowerzyści mogą wspólnie połączyć siły, żeby nieść realną pomoc osobom dotkniętym działaniami wojennymi na Ukrainie. Pomoc to wpisowe w wysokości 30zł, jakie uczestnicy wpłacą na pakiet startowy. Kwota zebrana z wpisowego zostanie przeznaczona na pomoc uchodźcom z Ukrainy, którzy znaleźli schronienie w naszej gminie. Zaproście przyjaciół i razem przyjedźcie do Gminy Ostróda!
Zapraszamy do wypełnienia internetowego formularza zgłoszeniowego: http://www.superczas.pl/dylewskagora2022
Zgłoszenie uważa się za zgodne z regulaminem i ważne w przypadku prawidłowego wypełnienia formularza rejestracyjnego i dokonania bezpośrednio po rejestracji opłaty startowej w wysokości 30 zł. Uwaga! Osoby poniżej 16 roku życia oraz powyżej 65 roku życia start bezpłatny!
W ramach pakietu startowego uczestnik otrzymuje:
– ubezpieczenie NNW
– wodę przed rajdem, jak i bezpośrednio po zakończeniu rajdu
– ulotki i upominki od organizatorów
– worko-plecak
– pamiątkowy medal zaprojektowany specjalnie na rajd
– numer startowy
– certyfikat ukończenia rajdu
– posiłek regenerujący na postoju i na mecie

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.