ZAWODNICY MMA TEAM OSTRÓDA WALCZYLI NA NARODOWYM

W sobotę kilku zawodników MMA Team Ostróda wybrało się do Warszawy z okazji Forum MMA na PGE Narodowym.

Dwie maty, jeden octagon i prawie 400 mocno zmotywowanych zawodników z całej Polski, tak wyglądała skala rywalizacji podczas Forum. Ilość zawodników to rekord jeśli chodzi o historię tego sportu w Polsce. Najlepiej z fighterów MMA Team Ostróda zaprezentował się Mateusz Michalak , który zdobył srebrny medal w kategorii -77 kg junior. Mateusz wrócił do startów po dość długiej przerwie, lecz pokazał się z bardzo dobrej strony. Stoczył 4 niezwykle emocjonujące pojedynki, przegrywając tylko w walce finałowej. Adrian Błoński nie spełnił deklarowanego limitu wagowego -61 i przesunięty został kategorię wagową wyżej. Pomimo problemów z wagą zaprezentował się z dobrej strony lecz na podium tego dnia zabrakło tzw. „prądu”. Dawid Podgórski (84kg junior) stoczył niezwykle widowiskowy pojedynek, niestety z walki o medale wyeliminowała go kontuzja stopy, której doznał w wyżej wymienionym starciu. Matę opuszczał przy gromkich brawach publiczności. Debiutujący Artur Dziki zdobył pierwsze „fighterskie” szlify godnie reprezentując barwy Ostródy podczas tak dużej imprezy.

źródło: MMA Team Ostróda