JESTEŚ ODWAŻNA I UMIESZ DOBRZE PŁYWAĆ? MASZ SZANSĘ WYSTĄPIĆ JAKO STATYSTA W FILMIE, KTÓRY BĘDZIE KRĘCONY W MIŁOMŁYNIE

JESTEŚ ODWAŻNA I UMIESZ DOBRZE PŁYWAĆ? MASZ SZANSĘ WYSTĄPIĆ JAKO STATYSTA W FILMIE, KTÓRY BĘDZIE KRĘCONY W MIŁOMŁYNIE

W dniach 10 i 11 lipca w okolicach Miłomłyna realizowane będą sceny do filmu LAS w reżyserii Joanny Zastróżnej. Do dwóch z nich poszukiwane są kobiety w różnym wieku (18+), chętnych do odegrania ról nagich topielic.

Na stronie organizatora możemy przeczytać:

„Ze względu na bezpieczeństwo zależy nam na pływaczkach o wysokich umiejętnościach, paniach umiejących bardzo dobrze pływać i długo unosić się na wodzie.  Sceny realizowane są nago. Postaramy się zapewnić możliwie niekrępujące warunki. Plan ochraniać będzie WOPR oraz pogotowie ratunkowe, zapewnimy także rozgrzewające napoje. Chętne panie prosimy o zgłaszanie się pod numer telefonu 662515055 lub na adres mariakujawska246@gmail.com”

————————————————
Film LAS opowiada o ‚roz(s)trojeniu jaźni’. Na ekranie pełnometrażowego debiutu Joanny Zastróżnej splatają się trzy równolegle historie, trzy aspekty ludzkiego życia, trzy osobowości mniej lub bardziej realnego Andrzeja Chyry w trzech rolach. Łącząc elementy kina współczesnego i sztuk wizualnych LAS wpisuje się w nurt kina artystycznego. Główne role obsadzone zostały przez Andrzeja Chyrę, Mariana Dziędziela, Dawida Ogrodnika, Sandrę Korzeniak, Eryka Lubosa, Tomasza Tyndyka oraz Leona Dziemaszkiewicza.

Andrzej Chyra i Eryk Lubos współpracowali z Joasią przy okazji jej filmowego debiutu ‚Molehill‘, który zaprezentowany został m.in – na Festiwalu Filmowym w Gdyni, Festiwalu Filmowym T-Mobile Nowe Horyzonty oraz Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Busan.

Do projektu zostali zaproszeni także polscy artyści wizualni: Rafał Bujnowski, Robert Kuśmirowski, Jakub Bąkowski odpowiedzialni za scenografia; Marcin Masecki i Wojciech Bąkowski za muzykę. Kostiumy projektuje Thierry Mugler oraz Sławomir Blaszewski.”

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.