TRWA REKRUTACJA DO PAŃSTWOWEJ UCZELNI ZAWODOWEJ IM. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W CIECHANOWIE

TRWA REKRUTACJA DO PAŃSTWOWEJ UCZELNI ZAWODOWEJ IM. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W CIECHANOWIE

Terminy rekrutacji do Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie dostosowane są do terminu ogłoszenia wyników tegorocznych matur:

  • elektroniczna rejestracja kandydatów w systemie IRK trwa od 9 czerwca 2020 r. do 10 września 2020 r. – I etap, przekazywanie kompletu dokumentów w formie papierowej od 11 sierpnia do 14 września 2020 r.
  • elektroniczna rejestracja kandydatów w IRK zgodnie z procedurą – II etap od 15 września do 25 września 2020r., przekazanie kompletu dokumentów w formie papierowej do 26 września 2020 r.
  • Rekrutacja uzupełniająca do 13 października 2020 r.

Tegoroczna rekrutacja uwzględnia konieczność zachowania wymogów bezpieczeństwa wynikających z wprowadzonych przepisów związanych z zapobieganiem i przeciwdziałaniem zarażeniom COVID – 19, stąd też składanie przez kandydatów dokumentów wymaganych podczas rekrutacji powinno do minimum ograniczyć bezpośredni kontakt kandydatów z pracownikami Uczelni. Zaleca się zachowanie poniższych form przekazania wymaganych dokumentów uwzględniających wymogi bezpieczeństwa: skompletowane  dokumenty! wysyłamy za pośrednictwem przesyłki lub przekazujemy dokumenty do skrzynki podawczej w Uczelni w godzinach od 8.00 do 15.00.
Adres: Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
Biuro Rekrutacji ul. Gabriela Narutowicza 9, 06 – 400 CiechanówTRWA REKRUTACJA DO PAŃSTWOWEJ UCZELNI ZAWODOWEJ IM. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W CIECHANOWIE

Państwa Uczelnia Zawodowa w Ciechanowie to jedyna w naszym rejonie uczelnia publiczna oferująca bezpłatne studia stacjonarne. Uczelnia prowadzi studia techniczne, ekonomiczne, medyczne oraz społeczno-humanistyczne. Nowością w ofercie PUZ są studia II stopnia na kierunku Praca socjalna.

Szczegółowe informacje o rekrutacji, a także informacje z życia Uczelni można znaleźć na stronie www.puzim.edu.pl

Materiał sponsorowany

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.