W MORĄGU I OSTRÓDZIE ODBĘDĄ SIĘ SPOTKANIA DOT. USŁUGI „TWÓJ E-PIT”

W MORĄGU I OSTRÓDZIE ODBĘDĄ SIĘ SPOTKANIA DOT. USŁUGI "TWÓJ E-PIT"

Spotkanie informacyjno-promocyjne usługi „Twój e-pit” w Morągu i Ostródzie.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostródzie w porozumieniu z Burmistrzem Morąga  w wyniku podjętej wspólnej inicjatywy: wspomagania podatników w rozliczeniu się z podatku,  zapraszają  na spotkanie informacyjno-promocyjne dot. usługi „Twój e-PIT” z udziałem pracowników Urzędu Skarbowego w Ostródzie. Spotkanie odbędzie się w dniu 02 kwietnia br. w godz. 13:00-17:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Morągu, przy  ul. 11 Listopada 9, sala 26 (I piętro) w trakcie którego zostanie szeroko zaprezentowana usługa „Twój e-PIT” i korzyści z niej wynikające wraz z udzieleniem instruktażu rozliczenia się on-line za pomocą usługi „Twój e-PIT”. Zainteresowane osoby, które zechcą skorzystać z możliwości rozliczenia się na miejscu z podatku za 2018r. prosi się o zabranie ze sobą kopii zeznania podatkowego za 2017r. oraz  informacje od płatników za 2018r.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostródzie w porozumieniu ze Starostą Ostródzkim w wyniku podjętej wspólnej inicjatywy: wspomagania osób zrzeszonych w Stowarzyszeniach działających na terenie Powiatu Ostródzkiego w rozliczeniu się z podatku,  zapraszają  na spotkanie informacyjno-promocyjne dot. usługi „Twój e-PIT” z udziałem pracowników Urzędu Skarbowego w Ostródzie. Spotkanie odbędzie się w dniu 21 marca br. w godz. 11:30-13:00 w Centrum Użyteczności Publicznej przy  ul. Jana III Sobieskiego 9, w trakcie którego zostanie szeroko zaprezentowana usługa „Twój e-PIT” i korzyści z niej wynikające wraz z udzieleniem instruktażu rozliczenia się on-line za pomocą usługi „Twój e-PIT”.

Zainteresowane osoby, które zechcą skorzystać z możliwości rozliczenia się na miejscu z podatku za 2018r. prosi się o zabranie ze sobą kopii zeznania podatkowego za 2017r. oraz  informacje od płatników za 2018r.

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.