CZY HOTEL RESORT MAZURY OSTRÓDA BĘDZIE JUŻ CZYNNY W TE WAKACJE?

Na oficjalnej stronie obiektu możemy przeczytać, że otwarcie hotelu nastąpi w lato 2022 roku.

 

Hotel Resort Mazury Ostróda będzie dysponował 238 pokojami o metrażach od 20 m2 do ponad 60 m2, aquaparkiem, SPA i Centrum Konferencyjnym.

Do dyspozycji Gości zostanie oddana nowoczesna i przestronna Strefa SPA o powierzchni 400 m2. Komfortowy wypoczynek zapewni także bogata infrastruktura obiektu: park wodny z basenami: odkrytym i trzema krytymi, sauna i siłownia. Na terenie hotelu powstanie również część konferencyjna przeznaczona dla 1000 osób.

Hotel Radisson Blu powstaje w samym sercu Ostródy przy ulicy Turystycznej. Położony jest nad Jeziorem Drwęckim, z dostępem do pobliskiej plaży. W sąsiedztwie hotelu znajduje się Park Collisa oraz wiele ścieżek spacerowych i rowerowych.

Radisson Hotel Group posiada w swoim portfolio dziewięć wyróżniających się marek hotelowych i ponad 1700 hoteli w 120 krajach. Należą do niego: Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Radisson Individuals, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson, połączone pod jedną komercyjną marką Radisson Hotels.

Obiekt na Mazurach to obok realizacji w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Sopocie, Świnoujściu i Zakopanem dziewiąty hotel Radisson Blu w Polsce.

 

źródło: radissonmazury.pl

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.