ZNĘCAŁ SIĘ NAD SWOJĄ KOBIETĄ. BYŁ AGRESYWNY WOBEC POLICJI

Sprawa rozpoczęła się kilka miesięcy temu, kiedy do Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie wpłynęło zawiadomienie o znęcaniu się psychicznym i fizycznym nad młodą kobietą.

W toku przeprowadzonych czynności policjanci ustalili, że 28-letni mieszkaniec miasta wszczynał awantury, szarpał, popychał i groził swojej partnerce śmiercią. Oprócz agresji fizycznej stosował również przemoc psychiczną wobec pokrzywdzonej. Poniżał, wyzywał i ograniczał jej kontakty ze znajomymi.Taka sytuacja miała trwać od blisko 2 lat.

Jak okazało się, podczas jednej z kłótni kopnął laptopa partnerki z zamiarem uszkodzenia go. Innym razem ukradł jej telefon komórkowy. Wszystko po to by uniemożliwić jej korzystanie z interentu oraz kontaktowanie się z otoczeniem.

Kiedy podczas awantury pokrzywdzona wezwała na pomoc policjantów, funkcjonariusze postanowili odizolować sprawcę od ofiary. Podczas zatrzymania mężczyzna wyrywał się i szarpał z mundurowymi próbując zmusić ich do zaniechania czynności służbowych. Tak się jednak nie stało. 28-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzuty znęcania się, uszkodzenia mienia, kradzieży oraz zmuszania do odstąpienia od interwencji. Akt oskarżenia przeciwko niemu trafił już do sądu. To tak podjęta zostanie decyzja o dalszym losie agresywnego mieszkańca Ostródy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.