ARESZT ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD RODZINĄ

W niedzielę 13 listopada policjanci zostali powiadomieni o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań w Ostródzie. Jak się okazało nie była to pierwsza awantura. Tym razem 39-latek nie powstrzymał się i uderzył swoją żonę.

Interweniujący funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu. To pozwoliło policjantom na dalsze działanie w tej sprawie. Mężczyzna w trakcie zatrzymania miał prawie 1 promil alkoholu w organizmie.

W trakcie zbierania dowodów przez policjantów okazało się, że mężczyzna zachowuje się tak już od kilku lat. 39-latek często w domu wszczynał żonie bezpodstawne awantury, obrażał, groził pozbawieniem życia. Swoją agresję przejawiał także wobec małoletnich dzieci.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się. Prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Dzisiaj dalszą decyzję w tej sprawie podejmie sąd. Za znęcanie się nad osobą najbliższą grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Ostróda

1 comments

Ciekawe, mieszkam przy tej ulicy od dziecka, policje lub straż miejską widuje tu raz na rok albo i rzadziej, a w ostatnim czasie kiedy mają miejsca te zdarzenia nie widziałam tu jeszcze ani jednego patrolu, co innego jak kiedyś głównie w wakacje czasem ktoś popijał piwo na małka wtedy to tam jeździli….

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.