AWANTUROWAŁ SIĘ W SKLEPIE, W KTÓRYM PRACUJE ŻONA

Zarzutami za znęcanie się nad żoną zakończyła się interwencja policjantów w stosunku do 38- letniego mieszkańca gminy Dąbrówno.

W miniony wtorek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Iławie został powiadomiony o awanturze do której doszło w jednym ze sklepów w powiecie iławskim. Na miejscu policjanci zastali zgłaszającą oraz jej męża. Mężczyzna znajdował się pod działaniem alkoholu.

Jak ustalono mężczyzna przyjechał do sklepu w którym kobieta pracuje i wszczął awanturę. Wtedy zgłaszająca powiedziała funkcjonariuszom, że jej mąż stosuje już od wielu lat przemoc domową. Z uwagi, że obydwoje są mieszkańcami naszego powiatu zawiadomienie o znęcaniu kobieta złożyła w Iławie a następnie zostało ono przesłane do Komendy Powiatowej w Ostródzie. Mężczyzna z interwencji został zabrany i osadzony w ostródzkim policyjnym areszcie. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że od 2012 roku mężczyzna jej ubliża, szarpie i bije.

Wczoraj po zebraniu materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili 38-latkowi zarzut do którego się przyznał. W dniu wczorajszym kryminalni wnioskowali dodatkowo o areszt.

Teraz za popełnione przestępstwo 38-latkowi może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.