CHCIAŁA DOPEŁNIĆ ŻYWOTA. WYRWALI JEJ NÓŻ Z DŁONI

Dzielnicowi w swojej codziennej służbie spotykają się z różnymi sytuacjami. Każdy dzień jest inny i nie można przewidzieć, z jakimi zdarzeniami będą mieli do czynienia. Czasami zdarza się, że policjanci w jednej chwili muszą podjąć szybką decyzję, aby pomóc drugiemu człowiekowi. Zwłaszcza, gdy minuty decydują o życiu. Tak było wczoraj, kiedy dzielnicowi z Posterunku Policji w Stębarku zostali wezwani do kobiety, która chciała skończyć ze swoim życiem. Wcześniej dzwoniąc informację tą przekazała dyżurnemu Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Olsztynie.

Policjanci aby dojechać na miejsce musieli pokonać kilkanaście kilometrów. Liczyła się każda chwila. Później musieli zmierzyć się z zamkniętymi drzwiami. Aby ratować 54-latkę, dzielnicowi st. asp. Michał Mikulski i mł. asp. Michał Malikowski nie zawahali się wyważyć drzwi. Po wejściu do środka policjanci w ostatnim momencie zdążyli wyrwać jej nóż z rąk.

Dzięki szybkiej reakcji dzielnicowych, nie doszło do nieszczęścia. Po interwencji funkcjonariuszy mieszkanka ich gminy została objęta specjalistyczna pomocą lekarską.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.