DWIE OSOBY RANNE W DZISIEJSZYCH WYPADKACH

Dzisiaj ostródzcy policjanci pracowali na miejscu dwóch wypadków drogowych, do których doszło na terenie miasta i gminy. W wyniku tych zdarzeń ranne zostały 2 osoby.

Do pierwszego wypadku doszło na trasie Ostróda – Lubawa. Policjanci, którzy pojechali na miejsce wstępnie ustalili, że kierujący dostawczym iveco nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze w wyniku czego na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nadjeżdżającego ciężarowego man-a.  Kierowca iveco z obrażeniami ciała trafił szpitala.

Do kolejnego zdarzenia doszło kilka minut później w Ostródzie w rejonie skrzyżowania 2 dróg krajowych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem nie dostosował prędkości jazdy do warunków ruchu w wyniku czego najechał na tył pojazdu volvo, a następnie zjeżdżając na pas przeciwnego kierunku uderzył w prawidłowo jadącego z naprzeciwka opla. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała pasażerka opla.

Policjanci pracujący na miejscu podjęli decyzję o zatrzymaniu prawa jazdy dla kierowcy volkswagena, który spowodował rażące zagrożenie w ruchu drogowym doprowadzając do zderzenia się 3 pojazdów.

KPP Ostróda

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.