GDY DO DRZWI ZAPUKAŁA POLICJA, 19-LATEK SCHOWAŁ SIĘ ZA… ŁÓŻKIEM

Niemal każdego dnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości.

Są jednak i tacy poszukiwani, którzy za wszelką cenę próbują uniknąć spotkania z funkcjonariuszami. Zawsze w takich przypadkach, działania policji poprzedzone są rozpoznaniem, gromadzeniem informacji o poszukiwanych i miejscach, w których mogą się ukrywać. W działania te, są także zaangażowani dzielnicowi, którzy poprzez dobre rozpoznanie rejonu służbowego i regularny kontakt z lokalną społecznością, pomagają zatrzymać osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Tak też było i w tym przypadku.

Wczoraj (28.05) dzielnicowi z Posterunku Policji w Miłakowie pojechali do mieszkania, gdzie miał przebywać poszukiwany 19- latek. Młody mężczyzna na widok policjantów postanowił skorzystać z ostatniej szansy na uniknięcie odbycia kary pozbawienia wolności i ukrył się … za łóżkiem.

Nie uniknie jednak odpowiedzialności. Został zatrzymany i trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi kilkanaście dni za wykroczenie kradzieży.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.