KIEROWALI AUTAMI PO ALKOHOLU

W piątek (18.11.22) w Morągu na ul. Żeromskiego patrol referatu patrolowo-interwencyjnego miejscowego komisariatu zatrzymał do kontroli drogowej 53 letniego mężczyznę, który kierował motorowerem znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało obecność prawie pół promila alkoholu w jego organizmie. Pojazd przekazano osobie wskazanej. Mężczyznę po wykonaniu czynności zwolniono.

 

W sobotę (19.11.22) patrol posterunku policji w Stębarku zatrzymał do kontroli drogowej, 49-latka, który kierował motorowerem marki barton będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało obecność prawie 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Motorower przekazano osobie wskazanej. Po wykonaniu czynności kierującego zwolniono.

W niedzielę (20.11.22) na ul. Wyszyńskiego w Ostródzie kierujący pojazdem audi będąc w stanie nietrzeźwości jadąc ul. Wyszyńskiego w kierunku ul. Jana Pawła II prowadził swój pojazd z prędkością niezapewniającą nad nim panowania, w wyniku czego wpadł w poślizg i najechał na prawidłowo zaparkowany na ul. Jana Pawła II pojazd marki bmw. Badanie wykazało obecność ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie 24 latka. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy oraz sporządzono dokumentację dotyczącą zdarzenia drogowego. Za swoje zachowanie teraz odpowie przed sądem.

W poniedziałek (21.11.22) w Ostródzie na ul. Olsztyńskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 51-latka kierującego samochodem marki mercedes. Okazało się, że mężczyzna po ulicach miasta porusza się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało obecność ponad 0,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.