KUMPLE – KAŻDY MIAŁ POWÓD BY UNIKNĄĆ ZATRZYMANIA

W miniony piątek (02.09.22) w Morągu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którego kierujący nie posiadał uprawnień. Podróżujący z nim pasażer miał przy sobie narkotyki.

W piątek (02.09.22) na ul. Przemysłowej w Morągu policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki volkswagen. W wyniku sprawdzenia okazało się, że kierujący 21-latek nie posiada uprawnień do kierowania. W związku z powyższym policjanci poinformowali mężczyznę o skierowaniu wobec niego wniosku o ukaranie do sądu. Pojazd przekazano wskazanej osobie.

Podczas prowadzonej kontroli uwagę policjantów zwrócił 29-letni pasażer który zachowywał się nerwowo. Policjanci zauważyli jak za siedzenie kierującego wyrzucił niewielkie zawiniątko. Przeprowadzona kontrola osobista potwierdziła przypuszczenia funkcjonariuszy. Przy mężczyźnie ujawniono środki odurzające w postaci 0.5 grama marihuany oraz 3 gramów amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu gdzie po wykonaniu czynności z jego udziałem został zwolniony do domu. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

(mp) KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.