KOLEJNE OSOBY POSZUKIWANE PRZEZ POLICJĘ ZATRZYMANE

Wśród wielu różnych czynności policyjnych jest również zatrzymywanie osób poszukiwanych. Osoby bardzo rzadko czekają na funkcjonariuszy w swoich domach. Często celowo ukrywają się, zmieniają miejsca pobytu, aby utrudnić lub wydłużyć wykonanie czynności karnych lub administracyjnych ze swoim udziałem.

W piątek 30 wrzesnia policjanci kryminalni z Morąga zatrzymali dwóch poszukiwanych. Do pierwszego zatrzymania doszło kilka minut po godzinie 9.00 na jednej z ulic. W ręce funkcjonariuszy wpadł 71-latek, który nie wywiązał się z wyroku sądu. Mężczyzna poszukiwany był nakazem zatrzymania za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Groziła mu kara 1 roku pozbawienia wolności.

Do kolejnego zatrzymania doszło w ten sam dzień późnym wieczorem w miejscowości położonej niedaleko Morąga. Policjanci zatrzymali samochód, w którym miał jechać poszukiwany 43-latek. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna był jednym z pasażerów tego pojazdu. Poszukiwany, który unikał kary pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem został zatrzymany.

W trakcie kontroli drogowej okazało się, że kierowca opla wsiadł za kierownicę nie mając uprawnień, natomiast właściciel pojazdu siedział obok. Obaj mężczyźni zostali ukarania za popełnione wykroczenia mandatami karnymi.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.