LOKALNY KIBOL Z OLSZTYNA WYSYŁAŁ ”TOWAR”… KURIEREM

Warszawscy policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Olsztyna. Mężczyzna związany ze środowiskiem pseudokibiców wysłał narkotyki za pośrednictwem jednej z firm kurierskich przesyłek. Narkotyki znaleziono również u mieszkańca w Barczewie.

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Stołecznej Policji zatrzymali mieszkańca Olsztyna. Przy mężczyźnie znaleźli ponad 34 kilogramy narkotyków i substancji psychotropowych.
Warszawscy funkcjonariusze policji od od 2020 roku prowadzą śledztwo dotyczące przekazywania za pośrednictwem jednej z firm kurierskich przesyłek zawierających narkotyki. Podejrzanym okazał się 31-letni mieszkaniec Olsztyna, który nadał przesyłkę z zawartością ponad 5,5 kg 3CMC — pochodnej mefedronu.
Policjanci zatrzymali mężczyznę w jego mieszkaniu. Czynność odbyła się przy współpracy funkcjonariuszy olsztyńskiego zarządu CBŚP oraz tamtejszego Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji. Podczas przeszukania ujawniono kilkanaście pakietów z zawartością zbrylonej substancji oraz z suszem roślinnym, wagi elektroniczne, 390 okrągłych pojemników z białymi tabletkami, sprzęt elektroniczny, taser, jak również broń palną z amunicją. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli pieniądze w kwocie blisko 30 tys. zł. Po dokładnym przeliczeniu i zbadaniu substancji ustalono, że zabezpieczono prawie 18 kilogramów marihuany, ponad 10 kilogramów 4CMC oraz ponad 0,5 kg kokainy.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.