MATKA PODAŁA 3-LETNIEMU DZIECKU PSYCHOTROPY. ZASNĘŁO NA ZAWSZE…

Po podaniu leków psychotropowych życie stracił 3-letni chłopiec. Jego pochodząca z okolic Dąbrówna matka pojechała z Kubusiem do Bydgoszczy, w celu spotkania się z kochankiem. Podczas wizyty w hotelu dziecko było niespokojne, więc para postanowiła je ”uspokoić”. Podali mu psychotropy.

Jak podaje “Super Express”, 27-letnia matka nieżyjącego chłopca mieszka na co dzień z ojcem swoich dzieci w Lubawie. Jadąc do Bydgoszczy, powiedziała swojemu partnerowi, że wybiera się na badania genetyczne i zabrała ze sobą trzyletniego syna. Nie przyznała się jednak, że ma spotkać się z mężczyzną, którego poznała przez internet.

Pierwszy dzień pobytu w Bydgoszczy 27-latka spędziła u swojego znajomego, drugiego dnia wynajęła pokój w hotelu. Miała podać dziecku leki, bo “było niegrzeczne”. Zarówno matka trzyletniego chłopca, jak i mężczyzna, z którym się spotkała, usłyszeli zarzut spowodowania niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia drugiej osoby. Niewykluczone jednak, że zarzuty te zostaną zaostrzone. Podejrzanym w tej sprawie może grozić nawet dożywocie. Oboje przebywają w areszcie.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.