MORĄG. DWÓCH MĘŻCZYZN UKRADŁO AUTOMAT DO GIER

Morąscy policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o próby włamań i kradzież pieniędzy z automatów do gier. Najpierw 23-latek próbował włamać się do maszyn, później wspólnie z 38-latkiem wyniósł jeden ze stojących automatów.

Policjanci porzuconą maszynę znaleźli w lesie. Funkcjonariusze zatrzymanym przedstawili już zarzuty kradzieży i usiłowania włamania. Za popełnione przestępstwa 32-52031grozi im kara od 5 do 10 lat pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło w poniedziałek 26 września. Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mieszkańców powiatu w wieku 23 i 38 lat.

Wykonane czynności oraz zebrane dowody wykazały, że w nocy z 21 na 22 września 23-latek na terenie Morąga próbował włamać się do dwóch automatów. Kiedy mu się nie powiodło, po kilku godzinach ponownie wrócił do salonu. Wtedy wspólnie z 38-latkiem wynieśli jeden ze stojących automatów do gry o niskich wygranych. Następnie bez pieniędzy pozostawili go w pobliskim lesie. Policjanci ustalają straty.

Wczoraj podejrzani usłyszeli już zarzuty. 23-latek podejrzany jest o kradzież i usiłowanie dwóch włamań. Natomiast 38-lat tylko o kradzież. Za popełnione przestępstwa grozi im kara od 5 do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.