NA WNIOSEK PROKURATURY PIJANY SPRAWCA WYPADKU TRAFI DO ARESZTU

Na wniosek prokuratora i policjantów Sąd Rejonowy w Ostródzie zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy wobec 48-latka. Mężczyzna, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i spowodował wypadek drogowy. Kierowca prowadził pojazd będąc stanie nietrzeźwości i nie posiadał uprawnień do kierowania.

Do wypadku doszło w minioną sobotę (21.12.2019r.) rano w Ostródzie. 48-letni mieszkaniec Ostródy najpierw nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a potem spowodował wypadek drogowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 48-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Audi stracił panowanie nad autem i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki BMW. Kierujący pojazdem audi był pijany. Mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie i do tego nie posiadał uprawnień do kierowania. Na skutek tego zdarzenia do szpitali trafili wszyscy uczestnicy wypadku – kierujący bmw oraz kierujący audi i dwóch jego pasażerów.

Wczoraj 48-latek usłyszał dwa zarzuty. Jedne dotyczył  spowodowania wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości a drugi niezatrzymania się do kontroli drogowej.

Na wniosek prokuratora i policjantów Sąd Rejonowy w Ostródzie zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy wobec 48-letniego mieszkańca Ostródy.

(ak/rj)

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.