NIETRZEŹWA MATKA OPIEKOWAŁA SIĘ SWOJĄ KILKUMIESIĘCZNĄ CÓRKĄ

Policjanci interweniowali wobec 31- latki, która pijana opiekowała się swoją 3-miesięczną córką. Dziewczynka trafiła pod opiekę siostry nieodpowiedzialnej matki w której organizmie krążyły prawie 3 promile alkoholu. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.

W poniedziałek (16.04.2022 r.) około godz. 22:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie Olsztyna prawdopodobnie pijana kobieta ma opiekować się kilkumiesięczną córką. Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce i w jednym z pokoi zastali tam 31- latkę oraz jej 3- miesięczną córkę. Od kobiety wyczuwalna była silna woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w organizmie kobiety zawartość prawie 3 promili alkoholu. W takim stanie nie mogła ona zajmować się dzieckiem. Na miejsce przyjechała siostra nieodpowiedzialnej matki, która zadeklarowała pomoc aż do jej wytrzeźwienia.

Policjanci z interwencji sporządzili dokumentację, która trafi do sądu rodzinnego. Zadaniem sądu będzie dokładne zbadanie sytuacji oraz sprawdzenie, czy nieodpowiedzialna matka swoim zachowaniem nie naraziła dziecka na niebezpieczeństwo.

źródło: KMP Olsztyn

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.