NIETRZEŹWI KIEROWCY Z OSTRÓDY I MIŁAKOWA STANĄ PRZED SĄDEM

Trzech nietrzeźwych kierowców zatrzymali policjanci w ten weekend w Ostródzie i Miłakowie. Pierwszym był kierowca renaulta, 35-letni obywatel Ukrainy. Zatrzymano go w piątek (7 października 2016 r.) około godziny 23.00 na jednej z ulic w Ostródzie. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że kierowca miał nieco ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna także odpowie za kolizję, którą spowodował w trakcie wykonywania manewru omijania z innego samochodem.

Dwie godziny później na ulicy Mickiewicza w Ostródzie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez policjantów wykazało w organizmie 30-latka ponad 0,7 promila alkoholu. Okazało się również, że mieszkaniec gminy Ostróda ma obowiązujący zakaz prowadzenia pojazdów.

Do kolejnego zatrzymania doszło w niedzielę ( 9 października 2016 r.) w Miłakowie. Mieszkaniec gminy jechał motorowerem. Badanie alkomatem wykazało, że 33-latek jechał mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Za popełnione przestępstwa mężczyznom w wieku 23-35 lat może grozić kara od 2 do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Źródło KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.