OLSZTYNEK: MIAŁ RZUCAĆ 6-LETNIM SYNEM O ŁÓŻKO, BIĆ I WYZYWAĆ

Sąd tymczasowo aresztował 41-latka, który znęcał się nad swoją konkubiną i 6-letnim synkiem. Mężczyzna miał rzucać chłopcem o łóżko, bić oraz wyzywać.

Znęcał się również nad swoją partnerką, która w miniony poniedziałek postanowiła opowiedzieć o wszystkim opiekunowi socjalnemu.

To właśnie pracownica ośrodka pomocy społecznej powiadomiła policjantów o niepokojącej sytuacji w jednej z rodzin z Olsztynka.

Jak ustalili policjanci, 41- latek znęcał się nad swoją konkubiną i 6-letnim synkiem. Z relacji kobiety wynika, że mężczyzna rzucał nim o łóżko, bił i wyzywał. Chłopiec został przebadany przez lekarza, który stwierdził na jego ciele zasinienia, zadrapania oraz otarcia potwierdzające, że może on być ofiarą przemocy.

Jak wynika z zeznań pokrzywdzonej, taka sytuacja miała trwać od około pół roku lecz dopiero teraz zdecydowała się o tym opowiedzieć. Sprawca przemocy został zatrzymany. Usłyszał zarzuty znęcania się nad partnerką i dzieckiem. Podczas przesłuchania w komendzie odmówił składania wyjaśnień.

Sąd zastosował wobec niego 3- miesięczny areszt. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP w Olsztynie

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.