OSTRÓDA: DOSKONALILI UMIEJĘTNOŚCI STRZELECKIE NOCĄ

Na strzelnicy IBiON w Ostródzie odbył się trening strzelecki dla policjantów z wyszkolenia strzeleckiego w strzelaniu z broni osobistej krótkiej i długiej.

Jest to już drugie takie szkolenie, które zostało zorganizowane w godzinach nocnych w ramach zintegrowanego rocznego systemu szkolenia policjantów Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

W miniony piątek (13.10.2017 r.) na strzelnicy IBiON w  Ostródzie odbył  policyjny trening strzelecki  w ramach zintegrowanego rocznego systemu szkolenia.   Na strzelnicy stawili się policjanci z całego powiatu ostródzkiego. Funkcjonariusze pod okiem instruktorów doskonalili swoje umiejętności w strzelaniu dynamicznym z broni palnej krótkiej w warunkach nocnych.  Odbył się również trening strzelecki z karabinka automatycznego KBK AKms.

Policjant musi umieć strzelać w każdych warunkach. Dlatego ćwiczenia strzeleckie organizowane są nie tylko przy pięknym słońcu ale i nocą. Treningi takie mają za zadanie podnosić i utrzymywać umiejętności policjantów na wysokim poziomie.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.