OSTRÓDA. PIJANY UDERZYŁ W ZAPARKOWANEGO JAGUARA. POTEM PRÓBOWAŁ UCIEKAĆ

Przed sądem odpowie 21- letni kierowca, który bez uprawnień za to z blisko dwoma promilami alkoholu w organizmie wsiadł za kierowcę auta i spowodował kolizję. Po zdarzenia mężczyzna próbował schować się w pobliskich budynkach. Na ucieczkę nie pozwolili mu jednak świadkowie.

Do zdarzenia doszło w minioną środę (10.10.2018) około godz. 20:00 w Kajkowie. 21- letni kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowanego jaguara.

Po zderzeniu młody mieszkaniec gminy Ostróda próbował schować się między budynkami, jednak świadkowie nie pozwolili mu na ucieczkę.

Podczas obsługi zdarzenia policjanci potwierdzili podejrzenia świadków. 21- latek był pijany. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2 promile. Ponadto, jak okazało się, młody mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.