PKS MAZURY PRZYGOTOWUJE SIĘ DO II NARCIARSKICH MISTRZOSTW POLICJI GARNIZONU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

PRZYGOTOWANIE DO ZAWODÓW O PUCHAR KOMENDANTA KWP W OLSZTYNIE – SZKOLENIE Z ZAKRESU ORGANIZACJI ZADAŃ ZIMOWYCH

Przed nami II Narciarskie Mistrzostwa Policji Garnizonu Warmińsko-Mazurskiego o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, które odbędą się w marcu na terenie Ośrodka Narciarskiego „Kurza Góra” w Kurzętniku.
Do organizacji zadania wyznaczono Kierownika Sekcji Sportów Zimowych PKS Mazury, który we współpracy z NSZZP w Olsztynie nadzoruje przygotowania oraz korzystając z zasobów ON „Kurza Góra” w Kurzętniku merytorycznie przeprowadzi zawody w slalomie narciarskim dla funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych policji garnizon warmińsko-mazurskiego.
Liczba miejsc w przedsięwzięciu jest ograniczona w ilości 30 zawodników. Czas ostatnich zgłoszeń przypada na dzień 3 marca br.
W celu prawidłowego przygotowania do zawodów uprawniony kierownik sekcji klubu został poddany specjalistycznemu szkoleniu w zakresie organizacji zadań zimowych przez renomowaną szkołę narciarsko-snowboardową Bom4sports z Krakowa.
Rywalizacja funkcjonariuszy i pracowników cywilnych II Narciarskich Mistrzostw Policji Garnizonu Warmińsko-Mazurskiego o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie ma charakter sportowo-rekreacyjny i w sposób oczywisty wpłynie na podniesienie sprawności fizycznej i zdrowotnej jej uczestników.
Tel. kontaktowy w sprawie rejestracji do zawodów – Kier. SSZ PKS Mazury p. Piotr Ewertowski +48669258748.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.