POJECHAŁ SKUTEREM DO MONOPOLOWEGO MAJĄC PONAD 2 PROMILE…

 

 

W środę (27.03.2019) po godzinie 15:00 oficer dyżurny ostródzkiej jednostki otrzymał informację z treści której wynikało, że do jednego ze sklepów monopolowych przyjechał motorowerem pijany mężczyzna.

Na miejsce od razu skierowany został patrol, który zatrzymał nieodpowiedzialnego kierującego. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że 44-letni kierowca miał ponad 2 promile alkoholu. Jak się okazało pijany motorowerzysta przyjechał do sklepu po kolejne trunki.

Każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Funkcjonariusze apelują o rozsądek na drodze, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego.

Kierowanie pojazdem to wielka odpowiedzialność. Bądźmy czujni i zawsze reagujmy na niebezpieczne zachowanie innych uczestników ruchu drogowego. Od tego czy zareagujemy może zależeć czyjeś zdrowie i życie.

Nawet anonimowa informacja pod numer telefonu 112 lub przekazana policjantom może przyczynić się do wyeliminowania z dróg niebezpiecznych kierowców.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.