POLICJA WYJAŚNIA OKOLICZNOŚCI ŚMIERTELNEGO WYPADKU NA JAGIEŁŁY

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Jagiełły w Ostródzie.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierowca seata nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącym na przejściu dwóm kobietom. 41 i 68 latka z obrażeniami ciała zostały zabrana do szpitala. Mimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować starszej kobiety, która zmarła po kilku godzinach. Dalsze czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora.

Przypomnijmy, że W piątek kilka minut po godzinie 17.00 funkcjonariusze zostali powiadomieni o wypadku drogowym, do którego doszło ul. Jagiełły w Ostródzie. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 42-letni mężczyzna kierując seatem nie ustąpił pierwszeństwa dwóm kobietom przechodzącym przez przejście dla pieszych.   Poszkodowane z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Tam trwały akcje ratunkowe 41 i 68-latki. Mimo wysiłków lekarzy, starszej kobiety nie udało się uratować. Zmarła po kilku godzinach.

Z powodu wypadku zablokowana została ul. Jagiełły. Policjanci przygotowali objazdy i kierując ruch w stronę ul. Chrobrego – Czarnieckiego.
Teraz trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.