PROSZĘ MNIE ARESZTOWAĆ, JESTEM POSZUKIWANY

Wczorajszej nocy niecodzienne zgłoszenie odebrał dyżurny ostródzkiej policji. „Proszę mnie aresztować, jestem poszukiwany” – usłyszał.

Tuż przed północą dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie w słuchawce telefonu alarmowego usłyszał głos mężczyzny, który poinformował go, że jest poszukiwany i chce, by go aresztowano. Rozmówca powiedział, że zamierza oddać się w ręce policjantów, ponieważ nie chce się dłużej ukrywać.

W trakcie rozmowy podał gdzie przebywa i poprosił o pilny przyjazd radiowozu. Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna mówi prawdę. 32-letni mieszkaniec ostródzkiego powiatu został zatrzymany. Policjanci ustalili, że jest on od ponad roku poszukiwany listem gończym za włamanie. Groziła mu kara 6 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Jak się okazało, decyzja mężczyzna podyktowana była uregulowaniem osobistych spraw. Mężczyzna wspólnie ze swoją partnerką spodziewają się dziecka.

KPP Ostróda

2 komentarze

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.